Pískování skla

je technologický postup dekorativního opracování skla, který vytváří nesmazatelné, matové a hedvábně jemné efekty. Sklo je specifický materiál, je zakřivený, oblý nebo zkosený, a jako takový vyžaduje osobitý přístup při práci s ním za využití nejrůznějších technologií. Tato luxusní povrchová úprava, založená na opracování skla proudem jemných částic abrasiva přes šablonu se zvoleným motivem, věrně zobrazuje předlohu na skleněném či porcelánovém výrobku. 


Vypalovací obtisky

slouží ke snadnému nanášení dekorů na sklo, porcelán, keramiku a smalty. Obtisky se po namočení do vody odmočí od škrobového papíru a přenesou se na výrobek, na kterém se po vyschnutí vypálí při příslušné teplotě, která je odvislá od barev použitých k jejich výrobě (podle toho, zda se jedná o obtisky na sklo, obtisky na porcelán, obtisky na keramiku, či obtisky na smalty )

 

Barvení hrnků

Barevné glazury můžeme aplikovat nejen na porcelán, ale i na sklo a keramiku, samozřejmě s následným výpalem v pecích pro dlouhou trvanlivost a odolnost proti smytí v myčkách

Pantone-vzornik866

 


Foliová reklama


zpracováváme všechny běžné plotrové fólie na řezacím plotru. Kvalitní zařízení a speciální řezací program zajišťuje přesnou výrobu drobných textů i rozměrných nápisů a grafických motivů. Řezaná fóliová grafika se aplikuje na orientační značení, světelnou reklamu, plastové a plechové reklamní a informační tabule, výlohy, automobily, autoplachty, transparenty, reklamní stojany a podobně. 


Používané materiály:

K dispozici je široká škála barevných odstínů jak lesklých tak matných barev, dle doby použití ( 4 - 8 let) . Dále pak folie reflexní, transparentní, fluorescentní, magnetické, křídové, autofólie a bezpečnostní fóĺie.

Všechny tyto fólie jsou od renovovaných firem ORACAL, MAC-TAC, MULTI-FIX, AVERY-DENISON. 

FoliePlotr 


Partneři

Kontaktujte nás

JPS decor

Adresa
    Teletín 2
    Krňany 257 44

e-mailjp.pospisil@email.cz

Telefon: 774 829 021

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!

+420 774 829 021
jp.pospisil@email.cz